Тер'єри України Західної

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Вельштер'єр » Вельштерьер - что за птица?


Вельштерьер - что за птица?

Сообщений 1 страница 30 из 155

1

Здравствуйте.
В каком возрасте лучше начинать притравку на искусственной норе для вельша?

Есть у кого -то из Ваших вельшей двоечка? Как на троечку они работают я видела. Разочарована немного.

Как у вельшей злобу вырабатывают?

Что делать,если вельш,ну не хочет в нору лезть?

Короче у меня много вопросов,главное,чтоб Вы захотели на них отвечать.
                                                        Спасибо.

PS  : уберите из аватара это позорище. А то как будто я балатируюсь в президенты,а деньги на рекламу закончились.

0

2

Здравствуйте.
Мне приятно. Шановна - это хорошо. Читать тяжело,но начало хорошее. :blush:
У меня есть сука. Ягд. Рабочая,нормальная собака. Охота,выставки,притравки,испытания,медали - все есть.
Две недели назад на свой страх и риск я забрала из Киевского приюта вельша. Чудная девулька,но резко отличается по характеру от ягда. Возраст она имеет год и три мес. Клеймо имеется,связывалась с заводчиками,кои и обещали документы восстановить. Вот такая у нас грустно-щасливая история.
Собака мне досталась худая,без мышц,запуганная,после капельниц и в шоке от переезда. Что говорить,если мы ее учим куда надо в туалет ходить!
Поэтому я лихорадочно стараюсь найти кого-то,кто может подсказать,как мне вести себя с этим чудом.
Моя ягда чувствует и слушает меня с полуслова. А эта не воспринимает пока еще.
Я не скажу,что она туповата,нет. Скорее,люди ей просто не занимались,а когда возникли проблемы - просто вышвырнули.
Ягд в год и три мес. уже грозная машина,а эту в нору пускать страшно. Она как щенок еще...или мне кажется.
У нас был прикол,когда первый раз принесли вельша(Терри) и моя ягда(Чара) решила ее понюхать. Терри так орала,что Чара села на задницу! Вид был еще тот : одна орет,вторая на заднице сидит и ошалело смотрит,типа,что за ерунда на палубе? Потом была хватка по месту, намордник на два часа и разошлись мирно.
Так,что буду рада всем советам по-поводу воспитания и притравок.
У кого вы брали своего кобеля?
Вельши должны быть квадратными,как фоксы?

0

3

Доброго дня шановна Ruzzi! на ваш лист я вже давав відповідь, чомусь (з невідомих мені причин) не відправився. Набираю повторно текст. Як я вже писав в попередньому листі - відповіді, кожен собака є по своїй суті і природі індивідуальним, хоча і кожна порода в загальному має свої критерії. Щодо вашого вельша, якщо не помиляюсь це скоріш за все той про якого писали на шпальтех інтернету на сервері "украинский сервер охотника". як на мене потрібний час, враховуючи вік цього вельша, а саме біля одного року, щоб можна було чекати якийсь результат. Це - відновлення кондицій даної собаки, як фізіологічний (-фізичний) так і психологічний стан. Наведення тісного дружнього еконтакту з вами, оскільки це теж буде трохи проблематичним, оскільки у вас є вже ягд, який по любому буде першим номером. Щодо того, що вона ще як цуценя, то, у мене сука теж в девять місяців себе веде ще дещо по дитячому. На відміну від кобелька  - Аслана, який в сім місяців пішов контретно в нору, і вона йде, але не з тим завзяттям. Тобто, порівнюючи одного свого вельша і іншого можу сказати, що в плані роботи по звіру вони різні. зрештою так само як і ягди. У мене є  “ASLAN” 03.05.2008 року народження, та дві суки - “DINA” 20.01.2009 року народження (м. Київ) та “Сіверська Цильда” 27.09.2008 року народження (м. Москва, питомник Сиверский). З Aсланом перебуваю на обліку у ФМСУ (Федерація мисливського собаківництва України) а з Діною та Сіверською Цильдою у КСУ (Кінологічна спілка України).
“ASLAN” від робочих батьків. знайомство та притравлювання по тваринах починав коли пес мав 3-и місяці. В 6-ть місяців у вольєрі взяв єнота по місцю (за горло), а в 7-м місяців пішов в нору за лисицею. В 10-ть місяців у волєрі по кабану обгавкував його, при спробі кабана зрушити з місця (втечі) вкусив його за зад. Дуже завзято та затято працює по природних норах, хоча і небезпечно але нераз натрапляли в природних норах на лисицю, на щастя обходилось без травм. Як результат роботи з Асланом, останній в “25” лютого 2009 року отримав диплом 3-го ступеню по природній норі лисиця та 25 квітня 2009 року диплом 3-го ступеню по кров'яному сліду кабана. Тобто, в 10-ть місяців він вже мав два робочихз дипломи.
Свого кобелька я брав у шлапи Олега Григоровича, м.Сокаль, Львівськ аобласть. Доречі його  собока вельш - Дося (має робочі дипломи 1-го та 2-го ступеню по лисиці, борсуку, кабану і качці), мати Аслана почала працювати з двох років, її буквально запихали в нору (зі слів очевидців). Я думаю що у Вас все вийде з вельшом. Як на мене різниці великої між ягдом та вельшом дуже великої немає Вельш це думаюча собака, інтеліґент, більш соціалізована по своїй суті ніж ягд, так само і по норах, в природній норі ягд, як правило не вийде з нори поки не порубає лисицю, може сидіти в норі 5-ть і більше годин, вельш же, якщо не справиться з лисицею може через годину сам вийти. Щодо якого типу має бути вельш, то стандарт вказує на квадратний тип, хоча, як на мене зараз так само як і фокси вони мають  трохи більш розтягнутий формат. Так, по лінії Цильди, по її родоводу, я бачив тільки одну собакуз чітко вираженим квадратним форматом.

0

4

Не,у меня нормальная ягда. Она часами в норе не сидит. Если не может взять,то выходит и дает возможность стрелять. Будем и вельша приучать работать так. Мы нашу в нору первый раз не пхали - сама пошла.
А Вы в самом Львове живете?

0

5

Місце прописки та місце проживання м.Львів, до центру пішки йти до однієї години часу, а взагалі проживаю на окраїні Львова неподалік від місця проживання є лісосмуга де доречі є природні нори лисиць.

0

6

У нас в Одессе нашествие северных сов. Интересно к чему бы это такое изменение... Не знаете? Ну очень много! Ушастая такая красивая северная сова. Я на севере России родилась и выросла. Там было полно таких.Здесь не видела ниразу. И вдруг полный город! Почти в каждом дворе. Я лично насчитала 12 штук.

0

7

Я думаю. що це все повязано з кризою. Моя порада, потрібно дуже уважно подивитися, чи часом не збільшились вуха у Ваших сов, а також зробити порівняльний аналіз з тими совами яких Ви бачили у дитинстві, та і експертиза би не помішала. Також мене це навело на думку, що і ноту протесту Росії висунути з приводу цих сов, а Вас залучити як свідка. Швидше за все це диверсія з боку Россії, вони цих сов в Одесу і заслали.

0

8

Я не поняла Вы серьезно или это шутки такие?

0

9

Доброго дня шановна Ruzzi! Оскільки Ви з м.Одеси то чомусь подумав що жарти розумієте, оскільки останній текст сам сприйняв за жарт. 2 серпня планую організувати притравку на лисицю по "вісімці" та "пешці".  Хочу свою Цильду (10-ть місяців) попритравлювати, маю двох лисиць віком від 6-ти до 10-ти місяців, парочка дуже матьора і дуже хитрющі. Коли даю їсти кличу їх: "мої маленькі ану їсти швиденько" вони біжать хвостиками махають, але достатньо на мить розслабитись відвернути свою увагу, як можуть вкусити за палець, вже настільки привикли до мене що нагло лізуть вперед до дверцят і кидаються щоб вхопити руку. Коли їдять, лише тоді можу взяти та погладити за загривок чи за вухо і то ненадовго. Чесно кажучи до лисуна - "Рудіка" вже навіть звик, що і виставляти на змагання чи притраву в контаккт зі старшими за нього по віку собами не збираюсь. Але Цильду збираюь всежтаки пустити бо вони майже одного віку та вагової категорії. Аслана буду пускати безконтактно. Зовсім забув цієї суботи був на виставці в м.Володимир Волинськ, сіддила суддя з м. Києва - п. Медведєва З.О. (якщо не помиляюсь), Аслан і Цильда виступали в молодшій групі,в одному ринзі, оскільки вельшів було разом з ними лише три. Аслан у рингу був другий а Цильда третя, оцінку отримали по дуже добре, але в результаті бонітування Аслан отримав диплом насрібну медаль іперше місце в молодшій групі  (дали медальку), Цильда просто свідоцтво з оцінкою дуже добре, оскільки немає на даний час робочих дипломів. З нетерпінням чекаю осені, щоб знову притравляти та їздити на випробування і змагання. Дуже сподобалось на міжобласних Те6рнопільських змаганнях, які проходили в с.Ланівці (якщо не помиляюсь) мій товариш Коцюруба зі своїми ягдами взяв перше комендне місце. Доречі на форумі український сервер охотника там є фотки. А Ваші соби як? Як Ваш вельш? Чи плануєте їхати кудись на виставки, змагання, випробовування?

0

10

Хорошо. Поздравляю Вас. Так держать!
Я еще не знаю куда поеду. У нас сильно жарко пока еще. Если август будет таким же жарким,то будем продолжать прогулки к морю. Это тоже помогает поддерживать мышцы в хорошей форме.
Как только начнет народ притравливаться, мы тоже обязательно пойдем.
У моей ягды все уже есть. Дипломы по лисе : Пшка,8ка,по барсуку: Пшка,оценка экстерьера отлично и первый племенной класс, лучшая сука породы, лучшая собака породы.
А у Терики ничего нет. Я еще даже не знаю боится она выстрела или нет.
Почему Аслана будете пускать безконтактно? Какой смысл?
А кто первое место в Вельшиках занял? Откуда хоть собака была?

0

11

Доброго дня шановна Ruzzi! Безконтактно, тоу що, шкода лисиць, задусить, як пити дати. А знову ж таки пускати на ПЕТРА (чорно-бурий лисун, від 10 до 15 кг.) не хочу ризикувати, хоча і Аслан одного разу взяв його по місцю, але цей лисун одному ягду вже два зуби вибив.Сенс пускати є,  щоб не забув як ходити по пешці та вісімці, і злобність можливо збільшиться бо недав за "горло потриматись". Зараз головне для мене це підтягнути Цильду та Діну, щоб працювали і ходили по пешці та вісімці. З 17 серпня по 16 вересня йду у відпустку планую з собами поїхати на море в с.м.т. Лпазурне (біля "Железного порта"), часом в тій стороні немає якихось змагань чи випробувань? З обстрілюванням потрібно обережніше, щоб не перелякати. Я особисто починаю пристрілювання якомого раніше, змайже з двох місяців., але вважаю якщо собака мисливська то це в крові (небоязнь вистрілу). На собаку яка зайняла перше місце можна подивитись на форумі - норні - Тернопільська міжобласна виставка собак- ТУТ і ТУТ- собака БАСАР.

0

12

Так. Ты определись : тебе лису жалко или кобеля воспитать хорошего хочешь.... Тебе суки хорошие нужны? А мне кобель хороший нужен. Ты давай работай над своим кобелем,бо в мене е выбор. Либо твой кобель либо Николаевский. Работай давай! Лису ему жалко! Как тока первый диплом возьмешь,так и приедем до тебэ.
Мы что зря с моей собакой учим вельша? Ты чего это их жалеть вздумал?

0

13

"не обижай детьоныша, быть может это детьоныш льва".
Доброго дня шановна Ruzzi! По - перше,- те що Аслан буде мати диполоми першого ступеню я впевнений на всі 100%, він вже показує на притравках результати які відповідають цьому. Йому тільки 15 місяців, і якби не травмована передня лапа то Ви б переписувались з власником майбутнього чемпіона, як по екстер"еру так і по робочим якостям. Буваючи на виставках та змаганнях (випробуваннях) такого вельша як Аслан, щоб мав настільки насичений окрас (чисто чорний з темно рудим) я не бачив. Щодо кобеля то порадив би краще взяти миколаєвського, тоді такі як Аслан будуть лишу у мене та моїх друзів (Тер"ери України Західної). А лисичок мені всежтаки шкода, тому і намагаюсь своїх лисів ставити на псів наближено до однієї вікової та вагової категорії. У мене сука вельш - Діна і її мати-Ґретта Каравелла Бріз теж від Костржевських  а батько з м.Києва (завезений з Польші від Барбари Вілк - по вашому волк), чемпіоном ставав у 6-ти країнах в т.ч. юний чемпіон України, але на жаль вони немають робочих дипломів, тобто, чи буде працювати Діна невідомо. Аслан  по родоводу в крові Коржевських псів немає взагалі. 02.08.2009р. їдемо з собаками на притравку. Буде фото  та відео. можете потім подивитись.

0

14

Привет.
Конечно,с удовольствием посмотрю. Это я люблю!
А что Дина еще маленькая? Почему не работает? А мама ее работала?
Не сильно гордись,не сильно. В Николаеве тоже хорошие собаки с отличным окрасом.

0

15

Доброго дня шановна Ruzzi! вчора 02.08.2009р. робили притраву на лисицю, щоб не бути багатослівним див. (кликни) Наш Блог. На жаль самі цікаві моменти не засняті, але це лише початок, я думаю надалі фотограф виправиться.

0

16

Доброго дня шановна Ruzzi! вчора 02.08.2009р. робили притраву на лисицю, щоб не бути багатослівним див. (кликни) Наш Блог. На жаль самі цікаві моменти не засняті, але це лише початок, я думаю надалі фотограф виправиться.

0

17

Блог - это где?

0

18

Блог це щось на зразок публічного щоденника. В плані газети. Кнопка є нагорі форуму. Або по цьому адресу http://tuz.blox.ua

0

19

Доброго дня шановна Ruzzi! Ви будете приймати участь 05.09. та 06.09.2009р. на змаганнях мисливських порід в селі Маловарварівка Миколаївської області (17 км.. від Миколаїва в бік Одеси, зліва від траси ). Бо я збираюся там бути, якщо будемо живі здорові з Асланом. Мене цікавить чи не посприяєте з лисицею? На борсука пускати Аслана ще не хочу, лише коли буде мати 2-ва роки і отримаю від нього потомство.

0

20

Хорошие фотки,только при чем здесь медведи?

0

21

До сентября еще дожить надо. Если и поедем,то возьмем ,скорее всего ягду. С лисой поговорим ближе к сентябрю. Я знаю где Маловарваровка. У моей ягды оттуда дипломы имеются.

0

22

Доброго дня шановна Ruzzi! Як це до чого ведмеді? Аслан з Цильдою їх також обгавкували, єдине що не сказав щоб зафіксуваити цей процес, по інтернету дивився відео де два ягди процювали в контакті по ведмедю, чим вельші гірші? Цієї неділі знову їдемо на притравку. Хочу пустити своїх вельшів в парі по єноту, а також можливо (якщо приїде брат) пустити Діну (вельш, якого я дав на виховання). Як  ваш вельш? Які успіхи з ним вже є?

0

23

Ох! Тут ситуация меняется каждый час. Ягду,похоже будем вязать. Завтра еду в клуб за разрешением.
А в субботу ,если получится,едем притравливаться на лиску и барсука с вельшем. Но у нас жара,пекло невыносимое. Поэтому,если будет так же жарко поездка отменится.
Пока мы притравливаемся на палки,мячики и игрушки. :crazy:

0

24

Доброго дня! 09.08.2009 року приравляли собів в т.ч. молодняк (від 6-ти до 10-ти місяців) по лисиці на "8"-ці та "П"ешці. В кінці притравку робили на пару єнотів у вольєрі, але належним чином пртравити не вдалося, Аслан зходу взяв єнота по місцю і прийшлось його зняти, а інші трохи обгавкували. єнот попався матьорий, що я сам ледве від нього не отримав, як би не рогатина то сам би був від нього покусаний. Фто скоро мають бути на форумі.

0

25

Молодцы!
Мы тоже притравлялись. Но не в норе,а подвели ее к клетке с лисой взрослой,она никака не среагировала,тогда запхнули ее в клетку. Она понюхала лису нос в нос и прошлась по ней в дальний угол. Лиса офигела.
Потом пошли к клеткам с лисятами и взяли с собой рабочую таксу. Вот там - то и пошла работа! Такса быстро показала,в чем суть вопроса! Так,что наша дама в конце даже ухватила лисенка за хвост. Потом были у барсука, ограничились облаиванием через клетку.
Пусть пока узнает зверей. Решили,что пока разика три-четыре попритравливаем через клетку,а потом уже на нору поедем. Так,что мы тоже молодцы!
А тут на форуме вообще кто-то бывает, или это наш с вами персональный форум? :crazyfun:

0

26

Доброго дня шановна Ruzzi! Щодо форуму слушне зауваження, я навіть засміявся (розсмішили). На жаль інші лишень дивляться фото і читають  наші з вами приколи  по совах. Але я думаю, що ситуація зміниться на краще, оскільки не буду відповідати на телефонні дззвінки. Вся інформація щодо притравок поїздок на виставки та змагання буде лише на форумі. Та і не потрібно забувати, що цей форум лише нещодавно відкрився, в деякій мірі це новий проект як для мене так і моїх друзів. Хочу підняти це все на нормальний рівень, а як це все вийде час покаже. Доречі. якщо можна не могли б ви дати номери своїх контактних телефонів та номери по притравці собак в Миколаїві. Вчора продивлявся фото та відео по притравці, порадувала Цильда, є велика надія що буде працювати або запрацює. Також, коли буде все нормально то і Рудік (лисун) запрацює, по норах прямо бігав як блискавка. Дехто приколювався, що я ще маю запалатити з а притравку лиса на собак.

Отредактировано Remer (2009-08-11 17:27:06)

0

27

Доброго дня Доцент!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Як там УЖгородська виставка? Які успіхи ????? Ти вкурсі що на 05 - 06 вересня у Сокалі м/б випробовування або навіть змагання!!!

0

28

Продається цуценя вельштерєра - пес, від робочих батьків. Перше покоління від даних батьків робочі.

0

29

А где фото? Кто родители, какие у них документы?

0

30

Как ты своих расчесываешь? Мне приходится почти через день,т.к. много репейнака мелкого в шерсть набивается. А у тебя как с этим?

0


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Вельштер'єр » Вельштерьер - что за птица?