Тер'єри України Західної

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Вельштер'єр » Вельштерьер - что за птица?


Вельштерьер - что за птица?

Сообщений 61 страница 90 из 155

61

Доброго дня! Щиро вітаю з новими здобутками! Чесно кажучи ти сам винен, що отримав по лисиці диплом третього ступеню, оскільки , якщо б був уважнішим і частіше заходив на мою вебсторінку то в "цікавій інформації" є теперішній найновіші правила як по "П"ешці так і по "8" ці. З того відео, що я побачив твій пес спрацював  як на мене на диплом 1- ступеню, лише бали невеликі і все, шкода звичайно, але щоб з кимось сперечатись потрібно знати на чому стоїш. Він би в нору знову не зайшов якби була лисиця яка вискочила, а так він спрацював супер. Взагалі молодець басар, притакому зрості (40) він так складається у пешці. Доречі на майбутнє в порадах є непогані дані. Сподобалась лисиця, часом не продають?

0

62

Згідний з тобою. Це все брак досвіду. Мені так і заводчик сказав , він там був. Каже , треба було не щолкати одним місцем , а відразу ловити собаку , не дати йому вернутися в нору. Якби в тебе , каже , собака був на руках , то вже ніхто не сказав би , що він не вийшов з нори.

А на рахунок лиса , то вже нема кого продавати , він же втік. Можу дати телефон Матросова , може домовишся , зловить тобі на замовлення. 80973716339 Володя

0

63

Доброго дня! Тільки нещодавно приїхали з всеукраїнських змагань по лисиці, вісімка тп пешка. ЩО сказати! про такі змагання можна книжку писати, замість свята, а це мало бути свято, була трата купи нервів та здоров"я. Єдине що багато почерпнув це досвід, і притому великий досвід який було здобуто на змаганнях, і лише задля того потрібно було там бути. Досвід, гіркий досвід, бо на власній шкурі пройшов і почерпнув як можна запороти, чи навпаки витянути на диплом собаку. Звичайно це більше можна зробити з лише більшою мірою  на вісімці і з молодим собакою, хоча нюансів було дуже і дуже багато, про них писпти не буду, бо таким можна ділитися лише з близькими та друзями. На жаль, якби небуло різних таких ініцюацій, то наша команда би була в призерах, а Аслан міг претендувати на польового чемпіона. Так на "п" - пешці взяв диплом 1-го ступеню по лисиці.

Отредактировано Remer (2009-10-06 11:04:51)

0

64

Для RUZZI !  Дивився на форумі  украинский сервер охотника вельшів. У суки морда коротка. окрас такий самий як у моєї цильди, а кобельок має штани, які теж небажані. Між іншим, вчора притравляли 3-х місячних ягдів, так один так брав лиса за горло та тягнув за вухо, що сам лис був в шоці від такої наглості. І це не дивно, бо минулого року завдяки їх батькам Асі і Босому команда була першою.

Отредактировано Remer (2009-10-13 14:40:03)

0

65

Привет.
Я свою оттриминговала. Теперь стала похожа на Цильду. Тока Цильда более откормленна.
Скажи,пожалуйста, у Аслана документы КСУ?

0

66

Отвечаю Химику.
Нормальная у меня вельша от хороших родителей. В том-то и дело. Мама у нее Интерчемпион и папа Чемпион Украины. Мало того они еще и охотники. Охотятся вместе с хозяевами. Мы общаемся с заводчиками . Нашли их по клейму. Собаки КСУшные. В том-то и проблема. Родители и титулованные и с отличными рабочими качествами. И дипломы у них под разными экспертами в разных городах, в т.ч. лиса,борсук,кабан,кровяной след. Они мне копии дипломов прислали.
А моя блин, по сравнению с ягдом ну не выдерживает никакой критики. Слушается плохо,зубы не показывает,укусить может. Ягда смотрит на все это и тихо обалдевает....Пытается ее построить. А та если что не так орет,зараза,благим матом. Вероятно,это выработалось,как защитная реакция,когда она бродила.
Я уже договорилась. Вот пройдет наша выставка и испытания,пойду к кинологам заниматься. Буду корректировать поведение. По ней видно,задатки у нее хорошие,просто мы что-то не так делаем.

0

67

кобельок має штани, які теж небажані

Почему не бажани....Он же шоу кобель. Он их наоборот бережет. Я тоже сейчас до выставки весенней буду эти штаны беречь. Сделала триминг,с учетом весенней выставки,т.е. отращиваем,то,что там положенно. Буду готовиться на КСУшную выставку,там где ЦАЦки дают.

0

68

Привіт , шановні колєги-вельшатники... Щось я давно не був у тебе в гостях , Роман. Похвалюся і я нашими здобутками , бо ми теж без діла не сиділи весь цей час. У нас в здобутках уже 1шт  Д2 по лису в "П"-шці , 1 Д3 по лису на вісімці , 1 Д3 на "П"-шці по лису(по моїй вині) , і 1 Д3 по борсуку , 1 Д3  , і 1 Д2 по вольєрному борсуку. Про останні змагання(в нашому житті перші).

24 жовтня в суботу , в с. Шепель Луцького р-ну проходили Волинські обласні змагання собак всіх порід по вольєрному борсуку. Опишу коротко роботу мого вельшика.

Пуск , собака пішов в пошук , і через 40 сек. знайшов звіра. Обгавкував злобно , наче фехтувальник робив випади.  Гавкав довго , але без щипків.  Я вже почав нервувати. Звір забарикадірувався за якоюсь залізякою , і не рухався. Але суддя сказав , що в таких випадках по нових правилах , можна звіра "зтронути". Як тільки він це зробив , Баська пішов в атаку , і зробив хватку. Докладніше про роботу на відео.
Після того , як Басар зробив хватку , але звір вирвався , суддя сказав що на Д1 ПОВИНЕН втримати 90секунд. Потім була ще хватка , але знов вирвався. Приговор судді мене вбив... Він сказав , що собака отримує Д3 , бо на Д2 він не проходить по голосу.   І лише коли перевірили собаку на слухняність(я впевнений , що на цьому настояв інший суддя) , то нам присвоїли Д2 з сумою балів 79. Але вибачте мене , коли лайці, яка важить стільки ж , як і борсук , і яка тільки обгавкує його , і зробить 4 щипки , присуджують Д2 , а вельш , який важить в 2 рази менше за звіра , але постійно атакує , і не робить щипків , бо вибирає момент , щоб вхопити по-місцю , потім робить одну хватку , качається клубком(на відео добре видно) , отримує серйозні удари , після чого знов робить хватку , знов качається клубком зі звіром , то йому не хочуть давати Д2 , мотивуючи це тим , що у нього слабкуватий голос для Д2?   До-речі , коли судді сказали , щоб я забирав собаку , він зробив третю хватку , точно за горло , і я підняв за хвіст собаку разом з борсуком. Але цю роботу йому вже не зарахували. Я ніколи не спорю з суддями , ніколи не "пропихаю" свого собаку , але в даній ситуації просто деякі речі на розумію. Таке враження , що Д2 , і Д1 вельші не мають права заробляти , тільки тому , що вони не ЯГДИ.
Було 32 собаки , з них 16 дипломів. Переможець змагань лайка Д2(81 б), друге місце ягд Д2(80 б), третє місце лайка Д2(79б), четверте місце вельш Басар , власник Хімік ,з Д2 і 79 балами. До-речі , там був супермодний ягд , який має 11шт Д1 , так він заробив Д2 з 74 балами.

Фото відразу після виступу. Трохи дісталось по носі

http://s60.radikal.ru/i170/0910/52/94fb7b274f36.jpg

0

69

Вау! Так Вас есть с чем поздравить! Молодцы!
Ничего себе старт какой!
А за судейство такое - не расстраивайся. Бывает. Отнесись к этому философски. Нас тоже режут, в смысле с ягдами тоже.

0

70

Я с твоего разрешения твое сообщение копирую к охотникам на ветку вельшей. Пропиарю твоего кобеля,чтоб они не говорили,что вельши не рабочие. (я тоже так раньше говорила) Будем поднимать престиж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

71

Декілька відео зі змагань...

Пуск борсука.

http://www.youtube.com/watch?v=DywZHdUnRgg

http://www.youtube.com/watch?v=VSgnP5oqXD8

http://www.youtube.com/watch?v=WKsuoKFmM3E

А це невеличке відео мені найбільше подобається. Вірніше , це мало бути фото , але фотоапарат стояв в режимі Відео , тому всього пару секунд. Але тут гарно видно його хижу пащеку :dry: Дивитись без звуку , бо трохи ненормована лексика. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=FPiId0lHF9o

0

72

Ruzzi написал(а):

Я с твоего разрешения твое сообщение копирую к охотникам на ветку вельшей. Пропиарю твоего кобеля,чтоб они не говорили,что вельши не рабочие. (я тоже так раньше говорила) Будем поднимать престиж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дякую за привітання. А це куди , на яку вєтку?

0

73

Украинский сервер охотника-Форум-Собаководство-Норные-Вельш-терьера щенки.

0

74

а-а-а , ясно... я туди не заходжу , мені там не подобається. я сиджу  на іншому сайті , може бачили?
Ну як відео?

Отредактировано ximik (2009-10-29 16:20:35)

0

75

почему тебе там не нравится?я все время там

0

76

видео не знаю как.дома посмотрю и отвечу. у меня тут нет возможности посмотреть. я сейчас на работе :blush:

0

77

Я знаю , що Ви там , заходив деколи , бачив звіт з Маловарваровки. Але чомусь мені не подобається атмосфера на сайті. Хоча тепер зайду в нашу тему , зареєструюсь... Треба знати , чим живуть вельшатники всієї України , а не тільки Західної

0

78

Точно. Я вон и Марину с Днепропетровска тоже туда направила. Хоть тема оживилась. А какая атмосфера на ветке от нас с вами зависит. Своих собак тоже пиарить потихоньку надо, чтоб и к щенкам интерес у охотников был.

0

79

Химик,там  тебе уже вопросы задают. Иди - отвечай. :huh:

0

80

Добрый вечер.
Ну что тебе сказать по-поводу видео. Собака сработала очень хорошо. Как по мне это диплом второй степени. Были не щипки,были хватки. Не сердись,хорошо? Но у него действительно голос слабоват. Это я не конкретно к этому видео,а вообще. Будь готов к тому,что ему будут снижать за это баллы. Ну мы же честно друг перед другом не понтуемся. Это мое мнение.
И барсук жирный и то ли замученный то ли что,непонятно. Очень он поддается. У нас таких нет. У нас два барсука в Одессе и чтобы их взять хваткой за горло надо сильно постараться. Он когтями брюхо распарывает собакам и атакует, а этот Ваш слабенько атакует. Наши все собаки,кто взял весной двушки - все шились.
Но мне очень понравилась собака. Молодцы! Столько дипломов уже! Так держать!

0

81

Привіт , Ruzzi! Дякую за коментар. Я ні в якому разі не ображаюсь , а навпаки , викладаю відео скрізь , щоб почути сторонню думку. Просто , я хочу переконатися , чи у нього дійсно голос слабкуватий , чи суддя упередженно ставиться до собаки. Бо сам він лаєчник , і ягдіст. І коли я збирався брати цього щенка , дзвонив , запитував , чи він знає батьків щенка , що він може про них сказати. А він мене відмовляв , пропонував купити у нього суку ягда. А я не послухався , і взяв вельшика. І не жалію... Може й має він деякі недоліки , але мені не соромно з ним показуватись на людях. "Трьошку" на "8" він має тому , що після першого кола зразу ж взяв по-місцю , і лис не находив кругів. "Двушку" на "П"-шці дали за те , що він вроді взяв "пасть в пасть". А мені показалось , що він взяв лиса за нижню щелепу. Перед ним 5 собак не могли з тим лисом нічого зробити(до-речі , і ягди в тому числі).Тобто , була змога заробити Д1. "Трьошку" на "П" йому дали по моїй вині , бо був розмін , лис вийшов , і втік , а собака вийшла за ним , побачила , що звіра нема , і вернулась в нору , а судді того не помітили. Рома казав , що він міг отримати Д1.Це при тому , що собаці 1р.і 2міс. Принаймні , він багатьох ягдів (були навіть прямі потомки знаменитого КАР-ХАЧА) переплюнув. Та й не потрібна мені собака , яку треба постійно шити. В мене завжди перед очима стоїть фото того КАР-ХАЧА , без губ , без носа... Я роботою свого собаки дуже задоволений , бо він майже постійно бере хваткою , а у нього жодного шрама на тілі. У нього немає отого безрассудства , яке є у ягдів. Я не то , шо не шию , я навіть нічим не обробляю ті маленькі царапини. Зрештою , мені потрібна собака для полювання , і шити в лісі його я не хочу. Ті ягди , яких борсук розпорює , на мою думку , для полювання непридатні. Треба не забувати , шо по природі вельші - це собаки для полювання , порода з багатовіковою історією. А ягди - це вже більш спортивні. Це моя особиста думка.

А на рахунок борсука , то скажу , що це була самка , недавно відловлена в природі. Зрештою , я звіра собі не вибирав. До того ж , перед цим по ній пускали лайку , яка не взяла хваткою , а заробила Д2 тільки за щипки , і ягд , потомок КАР-ХАЧА , якому дали Д3. Так що , нам є з чим рівняти.

0

82

Ты не забывай,что тебя судили уже по новым правилам - это раз.
Во-вторых,у меня тоже было такое на соревнованиях в Николаеве,собака сделала размен и гнала лису к выходу, а муж перед носом у лисы руки поставил. Дали нам двушку, но судьи очень его ругали.
То,что собака умная и показывает,что она целая!
Ягдов не сильно обсирай,не сильно.Если ты не видел хорошей работы с их стороны,это не значит,что нет сильных собак. Вон,спроси Рому,как моя кобылянка работает - с умом!

0

83

Ruzzi , не ображайся. Я ні в якому разі не обсираю ягдів. Напевно ти не правильно зрозуміла мою позицію. А може я не правильно висловив свою думку. Навпаки, я преклоняюсь перед німцями , і перед всім , що вони створюють(особливо , перед собаками). І ні в якому разі не кажу , що вельші кращі за ягдів. Я хочу сказати , що вельші не поступаються їм , якщо з ними займатися. І я бачив дуже хорошу роботу цих собачок , і завжди не скуплюсь на компліменти для власників. От , наприклад ,  є в Роми товариш - пан Ігор , який має прекрасних ягдів , з чудовою психікою. Коли я побачив роботу його кобеля і суки , то чуть не аплодував їм. У Матросова нашого дуже собаки мені подобаються. Та й за твою собачку я читав. :cool: Просто , я порівнюю свого молодого вельша з молодими ягдами не даремно. Поясню. Мені здається , що їх популярність їм трохи шкодить. Таке враження , що багато хто , купуючи ягда від гарних , відомих батьків , думає , що собака буде класно працювати тільки тому , що вона ягд. І приходить такий власник на змагання, чи випробування , і розказує всім , що його соба від крутих батьків , і що вона вдома рве всіх собак і котів. А коли пускає собаку , то нічого толкового вона не показує. І починається... То нора не така , то собачка ж просто перший раз , і звіра ше не бачила... Так вибачте , навіщо ти її привіз на змагання? Надіявся на те , що вона буде рвати все і всіх , тільки тому , що в тебе ягд? Хто винний в тому , що твоя собака не йде в нору , чи борсука ніколи не бачила? Сам же і винний. А те , що я порівняв свого Басара з нашим супермодним ягдом з 11 дипломами , це не значить , що я його обісрав , ні. І я ні в якому разі не злорадствую , що ця собака заробила менше балів за мою. Ні в якому разі. Навпаки , коли були випробування в "П"-ШЦІ по борсуку , то мій Басар заробив тільки Д3 , а той кобель Д1. Супер!!! Молодець. До-речі , тоді з 16 собак (в основному ягди) , після лиса , на борсука пустити наважились тільки 3 , два ягда , і я свого вельша. Остальні власники не захотіли. Це теж про шось говорить... Але ж і мені приємно , що по вольєрному мій зпрацював трохи краще за того кобеля. :blush:  Значить вельші теж можуть працювати не гірше... Ще раз вибачаюсь , якщо образив тебе як власницю чудового ягда. :blush:

0

84

Я с тобой согласна. Вельш это была мечта моего сына. Я очень довольна. Поэтому разделяю твое мнение. Если собакой не заниматься,любую породу загубить можно.

0

85

От і добре , що ми порозумілися :cool: ... До-речі , я з трудом зареєструвався на уахантері , але не можу ні редагувати свій текст  ,ні фото викласти , ні відео... Чому?

0

86

Наверное пока мало сообщений

0

87

Ну і шо? Чого не можна фото викласти , редагувати? Не розумію... Раз так , то передай , будь-ласка , якщо кому щось цікаво , нехай заходять сюди. Я туди більш не піду

0

88

Доброго дня! Мої вітання і щирі привітання для Хіміка і його соби, з набутими здобутками і досягненнями. Відразу перейду трохи до критики. Не загробь пса на борсуках. Спочатку потрібно було б навчити його перед тим роботі на борсука. Бо як на мене, при подальшій такій роботі він довго не потягне. По -перше, на борсука потрібно вчити, щоб пес брав зверху за шию борсука, борсук це не лисиця і тут своя специфіка роботи, мої знайомі вчать тільки так, тоді і пес ніколи не буде травмований. По - друге, щоб голос був хороший, (тільки на цьому сайті висвітлюю, подальше розповсюдження заборонене) два рази на тиждень давай пити по одному сирому домашньому курячому яйцю.

0

89

Доброго дня! Мої вітання для RUZZI ! Відразу відповідаю на твої ряд запитань: 1. У Аслана документи ФМСУшні. 2. Щодо штанів, вибачайте що ввів в оману, неправильно висловився, я мав наувазі те, що в ідеалі, а ми повинні теж намагатися як заводчики до того йти і в тому напрямку теж робити вірний підбір пар, по орасу штани мають бути руді (рижі, коричневі) а не чорні. А очос (велика довжина шерсті) безперечно має бути.
До речі дивився на твою тримінговану Террі, гарна сабачка. Відразу дам пораду, якщо повністю вискубувати волос то виростає темніший і яскравіший. Я на своїй Цильді недавно проексперементував, і давай морську капусту, а якщо не буде їсти то можна давати в таблетках по одній на день.

0

90

Привіт , Рома! Дякую за привітання  ,і толкові поради! Згоден з тобою на всі 100%. Тут йому просто повезло! Якби був такий борсук, як розказували Руззі , що розпорює собакам животи пазурами , то з такою хваткою невідомо , як би все могло закінчитись. Але , якщо чесно , то борсук , як об"єкт полювання мене не цікавить зовсім. І я не намагаюсь зробити з свого собаки  грізного "борсукоєда". Навпаки , на полюваннях буду старатися всіма способами не допустити зустрічі з ним.Я взагалі , пустив собаку в нору , і в вольєр по борсуку , лиш для того , щоб просто  познайомити з цим грозним "дядьком". Щоб він пару раз добре получив по морді , і знав , що є такий серйозний звірок. Це на випадок , якщо колись в природі випадково зустрінеться з ним. До-речі , я був дуже задоволений  роботою Басара в норі по борсуку. Він обгавкував , зробив пару атак , отримав по писку , і більше не атакував , а тільки обгавкував. Нагавкав на Д3 , І ВЗАГАЛІ ВИЙШОВ З НОРИ. Оце якраз те , що мені треба. Так само і в вольєрі , на випробуваннях , коли він отримав Д3. Знайшов , обгавкував , зробив пару щипків. Якщо чесно , то я нізащо не міг подумати , що на цих змаганнях він спробує взяти хваткою.

А на рахунок яєць , то я вже і сам задумувався над цим. Чув , що в духовній семінарії майбутнім священникам рекомендують пити сирі яйця , щоб голос був сильний. Не знаю , як Басару , а на малому гончаку то спробую це проекспериментувати. :D

0


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Вельштер'єр » Вельштерьер - что за птица?