Тер'єри України Західної

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Вельштер'єр » Вельштерьер - что за птица?


Вельштерьер - что за птица?

Сообщений 91 страница 120 из 155

91

У нас будут 14.10.09. испытания. Всех приглашаем. Зверь наш. Кабан,вольерный барсук,норный барсук,лиса Пшка,8Ка

0

92

Приглашаем всех к нам на испытания. Зверь наш. 14.11.2009. Кабан,барсук-вольер,нора, лиса- Пшка,8ка.

0

93

Трохи задалеко, а так з радістю. Можливо щось буде літом, тоді обов"язково візьмемо участь. зараз займаюсь лапою Аслана, хочу вилікувати, незнаю, якщо вже цього разу нічого не вийде тоді дам йому спокій. Вже другий місяць лікую і їзджу до лікаря, обнадіяв, казав що буде все добре, буде бігати на чотирьох. а там думаю і замахнемся на міжнародні виставки, і по 8-ці непомішалоб взяти ряд перших дипломів, так що зараз готуємось до подаьших баталій.

0

94

Удачи вам! Пусть этот врач поможет Асланчику!

0

95

Дякую! Як ваші успіхи, я бачу на форумі український сервер охот ви розвинули бурну діяльність, молодці! А щодо притравок та входу в нору, то не буде виходити пишіть, я розробив нову методику за якою будь - якого пса можна розкрутити, але потрібно мати свою нору, і недалеко.

0

96

Моя паразитка в нору пока не идет. Планирую завтра с ней ехать. Поделись методикой.

0

97

Процес кропіткий і потребує терпіння. Почнемо з того, що повинні знати команду місце. так, при виході на прогулку, команда місце і без команди мої не мають права виходити з коридору в квартирі на спільний коридор, вперед, вийшли, по команді сидіти сідають і чекають коли я вдіну нашийник і поводок. так само при харчуванні (коли даю їсти) теж без компанди не приступають до їжі . Певна витримка, сидіти або лежати - місце, або команда голос і ллише після того вперед їсти. відпрацювавши ці команди, по суті це все по павлову. На нору їхати коли пес доре голодний. Давати їсти в норі, замість лисиці за шибером їжа, при погавкуванні відкрити і пес в нагороду має їжу. пускати собаку , якщо не йде з початку нору то через один з колтлів. дієвим є також метод копіювання, коли пускати двох псів відразу, один з яких єробочим.

0

98

Да уж! Моя вельшанка только оклемалась. Кроме "Сидеть" ничего не хочет выполнять. Хочу сдать ее на учебу к Толику. Тема на сайте у охотников "В гостях у Анатолия" Сама,уже вижу, не справляюсь. Они не слушается,как мне бы хотелось...

0

99

Remer написал(а):

Дякую! Як ваші успіхи, я бачу на форумі український сервер охот ви розвинули бурну діяльність, молодці! А щодо притравок та входу в нору, то не буде виходити пишіть, я розробив нову методику за якою будь - якого пса можна розкрутити, але потрібно мати свою нору, і недалеко.

Так , прийшлось відкрити тему. Я не заходив , і не реєструвався там принципово. Але після того , як Руззі сказала , що там хтось не вірить , що вельші працюють , мене "зачепило". І я кинувся допомагати їй захищати честь вельшів. :D Навіть на російській мові. :D

0

100

Правильно! Нам надо отстаивать своих собак, а то все так и будут ахать и охать по поводу спаниелей и ягдов!

0

101

Ruzzi а чому тут у нас немає фото твоїх собак? Негоже так.

Отредактировано Remer (2009-11-13 12:21:44)

0

102

Да, наверное, ты прав. Вот мои капустянки.
http://s40.radikal.ru/i087/0911/78/f653f1fd6b6a.jpg
http://s57.radikal.ru/i155/0911/68/ee1fb9bb2d77.jpg
http://s48.radikal.ru/i119/0911/b4/4fed5e212435.jpg

0

103

Как я жалею,что не взяла фотоаппарат в вольер с кабаном! Там они так хорошо сработали! А так, только домашние фото есть.

0

104

Я дивлюсь вони на фото разом, і що не гризуться? Після виставки скинь що там і як. Яка висота в холці і т.д. і т.п..

0

105

Всем привет.
Дома полный порядок. Не грызутся. Чара главная и обоим это потходит.
А на улице немного грызутся,но не сильно, так "для порядку"
Отвезла вчера Терри к Толику на воспитание. Не знаю,как она там,а Чара сильно скучает. Сначала искала ее все время глазами, и так смотрит внимательно глаза в глаза , обойдет всю квартиру. Короче видно - скучает.
А мы планируем ее на месяц пока . Там у Толика коричневая ягда за два дня уже 2команды освоила. Бигль три недели уже много команд знает. Мы записались на курс общее послушание, нора, поле,кровяной след . Кабан еще есть притравка,но мы не захотели. Две недели он воспитывает сам,потом мы приедем и два дня там поживем ( гостиница 150грн сутки) Номера очень хорошие, с телевизорами,ресторан. Все это на берегу лимана. Вобщем не дешево,но все продумано и удобно. Собак кормят,там у них отапливается.
А потом наша Терри еще останется для закрепления на две недели, затем в заключении - охота (типа как в бухгалтерии "сдал" " принял") Покаывать будет чему научил собаку.
А выставка будет в марте. Еще не скоро.
Вот такие у нас новости

0

106

Доброго дня. Давайте, давайте, працюйте і напрацьовуйте. Потрібно мати як робочі дипломи так і по екстер"єру. Не забудьте потім висвітити результати даних притравок, бажано об"єктивні. трохи як на мене задорого 150 грн., бажано робити різні ціни від і до, щоб  була можливість приїхати різному контингенту, не всі мають гроші, тим паче в кризу.

0

107

Для меня тоже дороговато. Но у меня в том районе есть моя полузаброшенная дача. Если дело будет в теплое время, то можно будет и там остановиться,переночевать. Помнишь,я тебе говорила,что дачку продаю. Теперь,наверное, не буду продавать.
Комплекс строят с размахом и,я думаю, все мероприятия будут проводить на этой базе. Я вот посчитала бензин туда-сюда, проживание,питание, я за год за дачу плачу 200грн. Мне одна ночевка окупит год платы за дачу :crazyfun:
Теперь будет настроение привести дачу в порядок и чаще на ней появляться.
Так что, если не боишься ночевать с нами в одном кунге - не нужно тебе думать о гостинице :flag:
Весной вывезу туда всю семью на благоустройство, завезу пару диванов и будет то,что надо.

0

108

Привіт! У мене складається таке враження, що ти постійно сидиш в інтернеті! З а запрошення дякую, бо цього року планую, якщо підлікую аслану на 100% лапу то хочу в 2010 році всіх порвати, що тузік тряпку, як мавпа газету. к там Террі, після тримінгу трохи шерсть змінилася, бо моя цильда почорніла, і то конкретно. Правда темно рудий, можна сказати до червоного лише Аслан, всетаки колір є дещо закладений на генетичному рівні, тут нічого не вдієш.

0

109

Привет.
Угадал. Я тут живу в интернете.
Шо честно почернела сильно Цильда,прям до лап?  У Терри сменилось качество шерсти и цвет темнеет,но уже вижно,что у нее темная спина будет с проседью, лапы темные не будут и окрас будет тоже красивый.

0

110

Доброго дня! Можете мене привітати, вчора 03.12.2009 року здав екзамени на експерта по норних собаках. так що судити буду суворо і чесно з предвзятієм. Жартую.  Цильда до лап не почорніла, лише чорна стала яскраво там де було чорне, бо перед тим мала трохи сивини. десь має скоро теж гонитися, а взагалі хочу вже притравляти, чекаю коли закінтиться мисливський сезон.

0

111

О! Поздравляю!
А я то думаю,чего ты взялся правила изучать....Это очень хорошо! Молодец!
Как на охоту ходишь или нет?

0

112

О-о-о-о , вітаю , друще!!! Щиро радий за тебе!!! То в нас тепер є знайомий експерт!!! А я все збираюсь взятися за це , і все якось не зберуся. Правда , я напевно спробую на гончаків піти... І на лягавих хочу... І на норних хочу... І на борзих хочу... :blush: Короче , скрізь хочу , але часу поки нема ні на що... Але принаймні , як зберусь - то знатиму до кого звертатись за консультаціями. Удачі!!!

0

113

Дякую за вітання! Але щоб бути експертом потрібно ще дещо написати, звіти про виставки та випробування. і це все на підтвердження до Києва. коли все буде нормально планую на весну здати ще екзамен на спеціалізацію по лайках.
Два тижні тому ходив на зайця та загонку робили на кабана. Брав з собою Цильду. Компанія була з девяти мисливців, було біля 7-ми різнопородних собак. Лише один взяв зайця. був задоволений роботою своєї собаки, буквально через 15-20 хв. на охоті зрозуміла, що від неї хочуть, в лісі ходила човником, по ріпаку на зайця попереду або біля мене, казала що хоче ще. Після того відходив тиждень, бо дуже не можу ходити втомлююсь оскільки нога була поранена. Цього понеділка приїхав з Київської виставки, яка проходила 05-06.12.2009р. далі буде ... .

Отредактировано Remer (2009-12-09 09:47:00)

0

114

Чекаєм фотозвіт... До- речі , щось не можу знайти "План заходів на норі в Опільсько"... Коли там щось буде? Знайомий зі Львова хоче подивитись на роботу гарних ягдів. Я сказав , що якщо ви щось будете проводити , то я йому обов"язково дам знати.

0

115

Попередньо заплановано (в подальшому можуть бути зміни) про проведення 13-14 березня 2010 року обласних випробовувань норних собак по лисиці в штучних норах "8" і "МН".
Місце проведення: с.Опільсько, Сокальський район, Львівська область.
Відповідальні за проведення Рогоцький Ярослав Андрійович - тел. 0679126236 та Шлапа Олег Григорович - тел.0667824990.

Попередньо заплановано (в подальшому можуть бути зміни) про проведення 27 березня 2010 року обласних особисто - командних змагань норних собак по лисиці в штучних норах "8" і "МН" на кубок "Надбужжя-2010".
Місце проведення: с.Опільсько, Сокальський район, Львівська область.
Відповідальні за проведення Рогоцький Ярослав Андрійович - тел. 0679126236 та Шлапа Олег Григорович - тел.0667824990.

Попередньо заплановано (в подальшому можуть бути зміни) про проведення 10 квітня 2010 року міжрайонних випробовувань норних собак по борсуку в штучній норі "МН".
Місце проведення: с.Опільсько, Сокальський район, Львівська область.
Відповідальні за проведення Зав"ялов Р.В., Красільніков В.В.-тел.0679126236.

Попередньо заплановано (в подальшому можуть бути зміни) про проведення 25 квітня 2010 року Львівської обласної виставки мисливських собак всіх порід.
Місце провденння: м.Львів, вул. Пимоненка,15.
Відповідальні за проведення Рогоцький Ярослав Андрійович - тел. 0679126236 та члени президії.

Попередньо заплановано (в подальшому можуть бути зміни) про проведення 9 травня 2010 року Обласних випробовувань мисливських собак по вольєрному кабану.
Місце провденння: м.Жидачві. Львівської області.
Відповідальні за проведення: Дзюба В.І., Мазур В.Я., Зав"ялов Р.В. - тел. 0679126236.

Попередньо заплановано (в подальшому можуть бути зміни) про проведення 22-23 травня 2010 року обласних особисто - командних змагань норних собак по лисиці в штучних норах "8" і "МН" на Кубок "Галичина - 2010".
Місце проведення: с.Опільсько, Сокальський район, Львівська область.
Відповідальні за проведення Рогоцький Ярослав Андрійович - тел. 0679126236 та Шлапа Олег Григорович - тел.0667824990.

Отредактировано Remer (2009-12-10 15:36:42)

0

116

Здравствуйте! Я тут новенькая. А вы только про рабочие качества соб говорите или можно в вашу компанию как-нибудь затесаться? У меня собачки не рабочие, а выставочные. Норами не интересуюсь. Просто породу люблю... Приятно, что в Западном регионе тоже есть форум по терьерам.
Просто у меня дома шесть вельшиков и кучка фоксиков жёстких. Вот и решила пообщаться.

Отредактировано KONIGIN (2009-12-15 19:41:06)

0

117

KONIGIN написал(а):

Здравствуйте! Я тут новенькая. А вы только про рабочие качества соб говорите или можно в вашу компанию как-нибудь затесаться? У меня собачки не рабочие, а выставочные. Норами не интересуюсь. Просто породу люблю... Приятно, что в Западном регионе тоже есть форум по терьерам.
Просто у меня дома шесть вельшиков и кучка фоксиков жёстких. Вот и решила пообщаться.
Отредактировано KONIGIN (2009-12-15 19:41:06)
Подпись автораТерьеров много не бывает!
0+-

Доброго дня “KONIGIN” ! Радий вітати Вас на нашому форумі. Щодо того чи можна в нашу компанію – безперечно що так. Насамперед хотів би сказати, що будь – яка порода виводилась для певних цілей, і шкода коли праця людей, які вкладали душу і не тільки, зводиться нанівець, лише тому що подобається порода. Ви не задумувались чому вам подобається порода вельштер'єрів, можливо вона і тому подобається, що це мисливець, що це воїн, хоча і маленький, але з великим хоробрим серцем, і не займатися підтримуванням його робочих якостей, здібностей, мягко висловлюючись є кащунством і неповагою до пам'яті тих кінологів які займались цією породою впродовж століть. Все це говорю для того щоб  в ніякій мірі не образити, а щоб задумались над цим питанням і зробили висновки.
Що стосується мене особисто і моїх друзів, то це колектив однодумців, які взяли за мету поєднати у своїх собаках і високі екстер'єрні дані та високі робочі.
Ті результати які ми маємо на сьогоднішній день говорять, що ми йдемо в вірному напрямку.
Нікого не хочу образити, можливо це і моя чисто суб'єктивна точка зору, але у таких випадках я завжди намагаюсь максимально абстрагуватися, і хочу зазначити, що далеко не потрібно ходити, так на нещодавній КСУшній виставці у м.Києві в ринзі перемагає фокстер'єр гладкошерстий який в холці має 42 см., хоча по стандарту має мати 39-40 (+1=40-41см. максимум) см., про що можна говорити, а ціни які? Про яку любов до собак можна говорити, на перший план виходить бізнес, ви вдумайтесь які гроші потрібно сплатити за участь, я ще би зрозумів коли б це була незалежна експертиза та адекватна винагорода за ті труди які заводчики вкладають в розвиток породи і все це самотужки за власні кошти, а так в більшості своїй я наперед можу сказати хто буде переможцем. За ті гроші, ті грошові потоки які надходять можна би було робити для переможців (спонсорувати їх участь) міжнародні змагання, а так .... .
Повертаючись зокрема до породи  вельштер'єрів, хотів би сказати, що на виставках ФМСУ окрім місця на рингу в кінцевому присуджується місце по бонітуванню (врахування робочих дипломів) тобто, там дійсно вболівають за породу, бо памятають що це мисливець насамперед, і участь у виставках, змаганнях мінімізована від 60 грн. до 150 максимум, вдумайтесь у цифри. Крім того, як один з прикладів: цього року ЛОО ФМСУ оплатила нам (команда з 4-х собак) участь та дорогу на змагання по лисиці в норах “8”-ка та “МН” в м. Буча (Кивська обл.), до вязки допускають лише тоді коли собаки мають робочі дипломи. І я в цьому питанні повністю солідарний з цією організацією, хоча ніщо не стоїть на місці і багато чого треба удосконалювати і таке інш. і там.
Особисто я, мої одні собаки зареєстровані в ФМСУ інші в КСУ. Якщо не згідні зі мною, то я б порадив  іншим хто бере собі собаку заводити замість вельша, -  ЦВЕРГШНАУЦЕРА чи Міттельшнауцера  наприклад, чи інших схожих ззовні порід собак (декоративних, службових), і для собаки добре і для їх власників проблем менше. Так, з власного досвіду бачу, що мої після притравок спокійні і слухняні як удави, і лишень знову починають чудити, я їх відразу на притравку для викиду адреналіну.
Разом з тим,  хотів би навести ще один приклад, так товариш з КСУшного фокса гл. (сука) зробив робочу собаку, по суті відродив її якості, її дідо до речі чемпіон світу 2003 року, і вона займає призові місця, як на виставках КСУ так і ФМСУ, робота цього заводчика варта наслідування, оскільки зі свого першого виводку залишив 2-х цуценят (з 4-х) з якими думає займатися надалі.
Вас би попросив. Якщо буде можливість дати свої координати і фотки ваших улюбленців.
Вибачайте якщо щось не так, чи чимось образив, але починати ніколи не пізно.
_____________________________________

Умно, не слишком умним бить.

Отредактировано Remer (2009-12-17 15:41:47)

0

118

Это моя сука KONIGSTERN NATY SATYS ЧЕМПИОН УКРАИНЫ

0

119

Это мой кобель VEGUS HEPRI fur KONIGSTERN NATY 4хСАС, 4хВОВ (на фото 1г 3 мес)

0

120

Это моя старушка KONIGSTERN BASTINDA JASMINE ГРАНДЧЕМПИОН УКРАИНЫ (ей сейчас 10 лет, мать Satys)

Отредактировано KONIGIN (2009-12-18 01:00:05)

0


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Вельштер'єр » Вельштерьер - что за птица?