Тер'єри України Західної

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Вельштер'єр » Вельштерьер - что за птица?


Вельштерьер - что за птица?

Сообщений 121 страница 150 из 155

121

Ну, а остальные - ещё щенки от Сатис и Хепри. Им сейчас 5 мес.

0

122

Норы меня абсолютно не интересуют. Терьеров люблю за их живой ум и сообразительность, а не за то, что они бойцы. Больше люблю адекватных и уравновешенных собак. Считаю, что собак с таким типом нервной деятельности прекрасно подходит "аджилити" - замечательный спорт! И собаки прекрасно спускают пар! И никого потом зашивать не приходиться... Также люблю терьеров за их прекрасное телосложение и продуктивные движения, чего , к сожалению, не могу сказать о рабочих собаках - их экстерьер зачастую далёк от стандарта. Такое впечатление, что эксперты УТМР стандарта в глаза не видели или анатомию никогда не изучали. Но это моё личное субъективное мнение. Просто люблю любоваться красивыми собаками, их движениями, грациозностью...  :cool: Шнауцеров тоже люблю, но это не моё.

0

123

Доброго дня! Собаки ваші мені сподабались, а щодо титулів вони на мене враження чесно кажучи не справляють. Що стосується експертів, то це спірне питання, це залежить від того який експерт, експерт експерту різниця. При цьому хотів би звернути увагу, що першими хто почав культивувати породу вельшів на України це була п. Н.Томіна, яка доречі була прибічником не тільки екстер"єрних але і робочих якостей собаки. Що стосується тілобудови та продуктивні рухи, то ніщо так не проходить перевірку їхньої відповідності і правильності як робота по зайцю, кабану чи в норі по лисиці і борсуку. На ваш погляд це може бути грація і таке інше але природу не обдуриш, при неправильній поставі чи куті постав задніх лап, висоті в холці, собака буде погано працювати, робота її не буде довготривкою. В Україні в системі ФМСУ є ряд висококваліфікованих експертів. Підтвердженням тому наведу приклад: на Львівській міжобласній виставці ФМСУ у Львові фокстер"єр гладкошертний отримав по екстер"єру дуже добре (суддя Дрокін) хоча в системі КСУ це і чемпіон України і ряду інших країн, після виставки у Львові на нещодавній міжнародній виставці в брюселі (якщо не помиляють) отримав теж дуже добре.Якщо на то пішло, то потрібно бути відвертими до кінця і затверджувати нову породу і нові стандарти, похідну породу від вельштер"єра, і так само інших собак, де висота в холці 42 і більше см., довга шия, фоксячі вуха,  і таке інше, так само як із однієї породи утворився американський старфоршистських тер"єр - виставочний і пітбультер"єр-робочий. Нормальна психіка і її стійкість, характер собаки проявляється і під час вистрілів, і сумно дивитися коли вельш виставочний при постілі ховає хвіст під себе чи втікає з місця події світ за очі.
Разом з тим хотів би сказати, що у мене в кобеля 5-ть робочих дипломів, 3 X 1 "МН"лисиця, 1 кр.сл.кабан, 1 пр. нора лисиця. і ні однієї царапини.
____________________________
У мно, не слишком умним бить

Отредактировано Remer (2009-12-18 10:48:14)

0

124

KONIGIN написал(а):

Ну, а остальные - ещё щенки от Сатис и Хепри. Им сейчас 5 мес.
Подпись автораТерьеров много не бывает!

По чому цуценята, якщо є фото виставте.

0

125

Ну, Дрокин Ваш судил одного из моих фоксов-кобелей на какой-то из охотничьих выставок, ни одного недостатка не нашёл, оценка "отлично". Ещё бы...  :glasses:  А хорошие продуктивные движения собака покажет только при хорошей анатомии. Тем более, что совать мне своих собак в нору или не совать - думаю, это моё личное дело! Моя собака, что хочу, то и делаю. А потомки моих неработающих собак, которых покупают охотники почему-то работают и в реальной охоте и дипломы получают на испытаниях и первой степени тоже...  :flag:

Remer написал(а):

По чому цуценята

На продажу есть только кобель. Есть его фото в месяц, позже не фотографировала.

0

126

Якщо Вам не обтяжливо, дайте теперішнє фото цього кобелька і вкажіть його вартість.

Отредактировано Remer (2009-12-23 11:37:39)

0

127

На данный момент я хочу его подрастить. Пусть у него поменяются все зубы до конца, сделаю ему тримминг, замеряю рост и тогда можно будет о чём-то говорить. Вся информация будет ближе к середине января, так как на данный момент у меня очень большие проблемы, решением которых я и занимаюсь. Если честно, то мне просто не до собак сейчас. Банальный выгул и кормление, но до тримминга руки пока не доходят.

Вот в Киеве живёт ещё сука моего разведения, тоже Грандчемпион Украины Кёнигштерн Наты Люсия (о. Монте Кристо от Скоробогатовых х м. Кёнигштерн Бастинда Джасмин) Монте Кристо имеет кучу рабочих дипломов. Её мы планируем вязать в следующем году с моим Хепри.

Отредактировано KONIGIN (2009-12-24 01:20:28)

0

128

Доброго дня! Вдячний за те, що виставили світлини (фото) собаки. Щодо  ваших проблем, звертайтесь, як собачнику можу дати слушну безкоштовну пораду, консультацію. Я за фахом юрист.

0

129

Всем привет.
А как Вам удается сохранить лапы? У меня за период охот опять шерсть на лапах короткая :dontknow:
За лето отросла , я так радовалась, а сейчас по кустарнику и камышу - опять та же история. Может есть какой секрет?

0

130

Доброго дня! На взаєм! Чесно кажучи у моїх теж шерть теж на лапах коротшою стала і поріділа, але перед тим як сфоткати я її трохи начесав. Цильда зараз у мене теж почала гуляти, але хочу з нею взяти пару дипломів і вже повноцінно повязати восени. Як тобі фотки (фна форумі норні - Бомас), які я нещодавно з ними зробив, єдине ще залишилось Діну сфоткати.

Отредактировано Remer (2010-01-12 17:23:57)

0

131

Мне фотки понравились,но в жизни твои собаки лучше. Как-то не умеем мы в выгодных позах снимать. Красоту фотки всю передать не могут.
А мы охотились,охотились,блин и с чем теперь на выставку идти....все лапы лысые

0

132

Ruzzi написал(а):

Мне фотки понравились,но в жизни твои собаки лучше. Как-то не умеем мы в выгодных позах снимать. Красоту фотки всю передать не могут.
А мы охотились,охотились,блин и с чем теперь на выставку идти....все лапы лысые
0+-

Дякую за комплімент! Якщо це дійсно правда а не улещування.
А щоб лапи не були лисі, я їх своїм собам теж тремінгую на осінь та літо, а окрім того, на мою думку у вас всетаки більше чагарників та кущів ніж у нас, тому потрібно якось можливо менше з вельшом по них ходити. Тим паче, якщо серйозно готуватися до виставки. Особисто я, більший акцент збираюся робити на змагання та випробовуваннях по робочих якостях, оскільки як на мене у КСУшних виставках дуже високий фактор субьєктивізму при оцінці собаки. Так, раз в рік виставити при суддівсві відомого експерта, отримати за екстерьєр відмінно чи дуже добре і на тому грець.

0

133

Смешной ты. А чего мне улещуватысь? Я тебе,вроде денег не должна :crazy:

0

134

Я думаю. що це все повязано з кризою. Моя порада, потрібно дуже уважно подивитися, чи часом не збільшились вуха у Ваших сов, а також зробити порівняльний аналіз з тими совами яких Ви бачили у дитинстві, та і експертиза би не помішала. Також мене це навело на думку, що і ноту протесту Росії висунути з приводу цих сов, а Вас залучити як свідка. Швидше за все це диверсія з боку Россії, вони цих сов в Одесу і заслали.

:cool:  :cool:  :cool:  :idea:  :idea:  :idea:  :mybb:  :playful:  :playful:  :playful:

0

135

А Мы уже охотимся и в нору идем! Рум пумпурум пум пурум! И слушаемся отлично! Толик гений!

0

136

Вітаю!, і розділя. твою радість. оскільки знаю що це таке. А я лишень зараз знову починаю займатись Цильдою, оскільки гуляла і Аслан так чудив що дай дорогу. Зараз вже все пройшло і ми знову входимо в звичний режим. Самому цікаво як вона зараз буде працювати по лису, а так Аслана строїть по повній програмі, виходжу на вулицю гуляти з нею у наморднику а то останній раз куртку жінці порвала, а перед тим чоловік 5-ть вкусила. так що маємо трохи з нею проблеми, і зараз передімною першочергове завдання спрямувати її в вірне русло. Керівництво обласного ФМСУ хоче щоб я з нею їхав на свеукраїнську виставку, тому до цього часу потрібно взяти декілька дипломів. Аслану лапу трохи направив, ще до ідеалу далеко, але значно краще ніж було. Так що чекаю випробовування та змагання з нетерпінням, маю надію що цього року вельші заявлять про себе в повній мірі, ягди ховайтеся.

0

137

Ну, надо же...И чего Цильда такая агрессивная...Жаль.
До 20.02.2010 ты можешь и к нам зарегистрироваться. Тем более,что судить у нас будут вроде испанцы. А сама выставка 6-7 марта.
У тебя вообще выставочные дипломы у Цильды есть?

0

138

Так, Цильда має два виставочні дипломи ФМСУ, один з волині де судила Медведєва З. та зі Львова - Дрокін, в молодшій групі на той час в якій вона була, там і там дали найвищу оцінку дуже добре. Доречі її сетра в Самарі має вже ряд КСУшних дипломів, чутьби не чемпіон, але поступається моїй собаці, так що я думаю що вона буде дуже перспективна. До вас би радий був приїхзати, але дуже загружений роботою плюс сім"я, син 13.01. родився, ось в суботу хрестили. Крім того, навіщо тобі з террі створювати конкуренцію. ще побачимось.

0

139

У тебя уже второй сын,я правильно поняла? Поздравляю! Это событие! Как назвали?

0

140

Назвали  Владислав-Василь, як виросте то сам собі обере як його називати. Я його кличу і мені подобається Василько, а Данилові  - Владік.

Отредактировано Remer (2010-02-08 12:47:42)

0

141

Я не поняла - третья жена и третий сын, так да?

0

142

Все мальчики? Здорово!

0

143

:canthearyou:  :tomato:  :writing:  :mybb:

Отредактировано Remer (2010-02-08 12:45:44)

0

144

Рома, ты звал на испытания. Я могу приехать,но с ягдом и сама без мужа, к сожалению. До Львова я еще как-то доеду, а дальше? :confused: И мне надо тогда найти где переночевать. Когда точно испытания и в котором часу? Сориентируй меня ,чтоб я заранее взяла билеты - времени мало.

0

145

Все взнаю зателефоную! Субота - неділя чекай дзвінка.

0

146

Адрес увидел?

0

147

Вітаю мого товариша, власника та заводчика вельштерєрів Шлапу Олега Григоровича, який представляв Львівське обласне відділення ФМСУ України, з вдалим виступом на III Всеукраїнській виставці мисливських собак.
На даній виставці ним та його вихованцями було здобуто наступний результат:[/
size]

1. [size=14]ДОСЯ – в старшій віковій групі у ринзі була друга, переможець в старшій віковій групі, переможець класу «еліта», оцінка «відмінно», при бонітуванні набрала 134 бали, ЧЕМПІОН ВИСТАВКИ!
2. БОРІК – в молодшій віковій групі у ринзі перший, в «першому» класі 4-й, оцінка «дуже добре», при бонітуванні набрав 94 бали.
3. ЯРІК – в молодшій віковій групі у ринзі другий, в «першому» класі 3-й, оцінка «дуже добре», при бонітуванні набрав 104 бали.

БОРІК – на кращого кобеля виставки цієї породи програв кобелю (красеню) зі старшої групи.

[color=lime]Слід сказати, що деякі з учасників виставки піддавали сумніву кількості взятих дипломів 1-го та 2-го ступеня молодих вельшів ЯРІКА та БОРІКА (15 травня 2009 р.н.).
В зв’язку з чим, хто має сумніви щодо цього, повторно запрошуємо приймати участь у випробовуваннях та змаганнях за участю вельшів зі Львова.
[/color]

Отредактировано Remer (2010-07-09 16:41:58)

0

148

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

149

Доброго дня !Попав до мене вельштерер Честер йому 4 роки доречі ваш львівський .Походить :батько Gent chirредю власник Башняк В.В. мати Самба власник Олійник.Собака непоганий цікавить будьяка інформація стосовно батьків:робочі якості ,польові дипломи а можливо тут на форум заходять заводчики або власники Честера братів і сестер цікаво булоб поспілкуватися.

0

150

І ще як вставити фото?26 червня у Львові виставка хотів би його привезти показати але собака трохи заріс ,пробував його тримінгувати зараза кусаеться таке враження що попередні власники його нетримінгували бо коли я його забирав то він був стрижений.Я так думаю може йому намордник вдягнути і так йог тримінгувати  чи це вже запізно його тримінгувати  до виставки? .На лиса я його притравлював в клітці досить непогано  реагував з фанатизмом ,коли пробував забрати від клітки з лисом то він мене чи то в азарті чи зі злості що забираю вкусив прийшлось пояснювати йому правила поведінки з господарем.

0


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Вельштер'єр » Вельштерьер - что за птица?