Тер'єри України Західної

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Відео » Притравка по кабану


Притравка по кабану

Сообщений 1 страница 6 из 6

1


Жидачів. 26.02.2011р.

Отредактировано Remer (2011-03-24 10:36:30)

0

2

п.Роман вітаю! Голос в неї ну дуже класний , трошки боїться але думаю що то пройде. А соб дуже цікава.

Отредактировано ded (2011-02-28 20:48:22)

0

3

0

4

ded написал(а):

п.Роман вітаю! Голос в неї ну дуже класний , трошки боїться але думаю що то пройде. А соб дуже цікава.
Отредактировано ded (Вчера 20:48:22)

Дякую. Щодо голосу то погоджуюсь, у неї дійсно сильний потужний голос, дещо вона мені нагадує таксу, лишень голова та морда як у вельша, єдине що біла. Колись та порода була гриміла по робочих якостях, але на сьогоднішній день це вюди в більшості своїй собака компаньйон, тай коштує чимало. Ось хочу відродити породу в плані мисливця. На Західній Україні це єдиний екземпляр.
06.03.2011 року має бути в Опільсько Сокальського району Львівської області притравка, хочу її знову в черговий раз взяти на штучні нори.

0

5

п.Роман розкажіть будь-ласка про змагання в Опільсько 18-20 березня сам регламент, і чи візьмете білявку.

0

6

В темі - форум Події (Різні події, конкурси, притравки, випробовування, змаганняю, виступи), є положення про регіональний чемпіонат . який відбудеться в Опільсько. Білявку Леді також буду брати, оскільки для неї це вже стале, з кожним разом вона маленькими кроками прогресує, тим паче вже давно на штучних норах з нею не був. Щодо, чи буде вона приймати участь, то ні. Це дуже як для неї високий рівень змагань, та й їй всього навсього лишень 8-м місяців, крім того ще не працює на належеному рівні по лису.
Ще до 18 березня, цієї неділі будуть випробовування, свого роду апробація, підготовка та визначення подальших команд до цих змагагнь та їх участь, оскільки потрібно мати відповідні дипломи, щоб взяти у цих змаганнях участь.
Якщо буде бажання можете поїхати також, на бензину з полтинник дам  :glasses: .

0


Вы здесь » Тер'єри України Західної » Відео » Притравка по кабану